Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Днями в Києві пройшов тренінг та семінар-нарада для працівників Державного підприємства "Документ"

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

   Мета заходу – вдосконалення якості обслуговування громадян у «Паспортних сервісах» та забезпечення належної організації роботи. Тренінг проходив у вигляді так званої «Ділової гри», під час якої учасники шукали вихід із будь-яких умовних проблемних ситуацій. Головним завданням для них було відпрацювати, віднайти, визначити для себе те, що вкладається в зміст таких понять, як «Mіssion» та «Vision» для ДП «Документ». 

   За словами генерального директора маркетингового агентства «MASMI Україна»  Станіслава Чеглінського, «головне сформулювати місію компанії, виразити бачення, що вона собою являє, у чому полягають її завдання, які вона має наміри. Це сьогодення і майбутнє очима працівників центрів обслуговування громадян!».

   Питання визначення місії – надзвичайно важливе, переконаний генеральний директор ДП «Документ» Володимир Швачко. Він наголошує - для того, аби підприємство впевнено крокувало вперед до європейських стандартів необхідно аби колектив працював як єдине ціле. І те, про що дізналися під час тренінгу його учасники, вони мають донести до своїх колег на місцях, в усі регіони України. 

По завершенню тренінгу було проведено розширену нараду за участі керівництва ДМС України та підприємства, начальників центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс». На нараді підбито підсумки роботи за перший квартал поточного року та визначено пріоритети діяльності державного підприємства «Документ» на майбутнє.  

   У своєму виступі генеральний директор ДП «Документ» Володимир Швачко зазначив, що лише  з початку року було відкрито три центри обслуговування громадян і протягом року будуть створюватися нові сервісні центри у містах, де попит на біометрику зростає. З відкриттям та оновленням центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» за цей період створено 211 робочих місць, на яких працюють молоді та вмотивовані фахівці.

  

   Наразі, столичні та регіональні центри обслуговування громадян лише за місяць прийняли на оформлення біометричних документів понад 125 тисяч громадян. Як зазначив Володимир Швачко, така кількість клієнтів свідчить про те, що «Паспортний сервіс» користується великим попитом серед людей.

   За перший квартал до державного та місцевих бюджетів спрямовано майже 40 млн. гривень за послуги підприємства.

   Для забезпечення максимального комфортного обслуговування клієнтів визначено першочергові заходи у подальшій діяльності підприємства.  Насамперед, щодо збільшення пропускної спроможності «Паспортних сервісів», розширення географії функціонування центрів та їхнього оновлення, подальшої автоматизації процедур і процесів обслуговування людей, масштабування використання мобільних комплексів для задоволення попиту громадян на отримання послуг за місцем проживання.

Додаткова інформація

Днями в Києві пройшов тренінг та семінар-нарада для працівників Державного підприємства "Документ": 4.6/5 - 5 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності